büyükçekmece-elektrikçi-ustası

Elektrik mühendislerimiz, çok çeşitli elektrikli ekipmanlardaki arızaların nedenini araştırır. Büyükçekmece Elektrik Ustası Arızayı araştırmaya ek olarak, genellikle hasarın kapsamını ve ekipmanı tamir etme kabiliyetini ve ayrıca geçerli kod ve standartlara uygunluğun belirlenmesini analiz etmeleri istenir. Mühendislerimiz, güneş ve rüzgar dahil olmak üzere konut, endüstriyel, yüksek voltaj ve dağıtım uygulamalarında elektrik sorunlarını araştırma deneyimine sahiptir.

Ekipman Arıza Nedeninin Belirlenmesi

 Elektrikli ekipman, yanlış kullanım, kurulum, tasarım veya bakım nedeniyle yangınlara, yaralanmalara veya hasarlara neden olabilir. Bunlar, yaygın cihazları, pompaları, motorları, aydınlatmayı, ticari ekipmanları, pişirme ve ısıtma ekipmanlarını ve sonsuz çeşitlilikte cihazları içerebilir. Uygun bir araştırma, yalnızca bir cihazın sorunun kaynağı veya nedeni olarak tanımlandığı noktada durmaz – bu arızanın nedenlerini ve ilgili belirli bileşenleri belirlemek için araştırırız.

Transformatörler, Şalt ve Dağıtım Ekipmanları

 Bir dağıtım trafosunun arızalanması nedeniyle fabrika üretimi durma noktasına geldiğinde veya servis ana şalterinde, dağıtım barasında veya yeraltı kablosunda feci bir elektrik arızası meydana geldiğinde, elektrik mühendislerimiz arızanın nedenini belirlemek için araştırma yapacak ve ilgili tüm bilgileri değerlendirecektir. bakım, tasarım/inşaat/kurulum, kod uyumu ve dış koşullar gibi hususlar.

Büyükçekmece Elektrik Ustası
Büyükçekmece Elektrik Ustası

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Soğutucular

Kapsamlı  deneyimimiz, büyük kurumlar ve tesisler için kazanlar, soğutucular ve soğutma kulesi kurulumlarının değerlendirilmesinden, ev tipi fanlar, vantilatörler, fırınlar, ısıtıcılar ve klimaların araştırılmasına kadar uzanmaktadır. Bu ekipmanla ilgili olabilecek çeşitli sorunlara ve geçerli Kurallar ve Standartlara tamamen aşinayız.

Elektrik Çarpması ve Elektrik Çarpması Yaralanmaları

Elektrik işçileri, bakım ve ekipman operatörleri ve bina sakinlerinde çeşitli koşullardan kaynaklanan yaralanmalar meydana gelir. Endüstriyel tesislerde, evlerde ve açık havada yıldırım çarpmaları ve yardımcı ekipmanlardan kaynaklanan yaralanmaları veya ölümleri araştırdık. Elektrik mühendislerimiz ilgili konuları değerlendirir ve uygun olduğunda biyomekanik mühendisimiz olaya dahil olan insan faktörlerini değerlendirebilir.

Endüstriyel Ekipman ve Üretim Makinaları

 Üretim tesisleri genellikle büyük motorları, karmaşık otomatik makineleri ve kontrol sistemlerini içerir. Üretim tesislerinde yaygın olarak bulunan bir dizi endüstriyel ekipmandaki arızaları araştırıyoruz. Ekipman ve gereksinimlerin değerlendirilmesi, elektrik mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilir ve uygun olduğunda, metalürjik/malzeme arıza analizi, mekanik değerlendirme ve diğer yardımları içerecek şekilde diğer personelimizin uzmanlığı sağlanabilir.

Gerçek Nakit Değerinin Belirlenmesi ve Onarım Maliyetinin İncelenmesi

Onarımların ve ilgili maliyetlerin uygunluğunu değerlendirmek, genellikle karmaşık ekipmana ve gerekli restorasyonlara aşina olan bir mühendisin uzmanlığını gerektiren zor bir problemdir. Mühendislerimiz, onarımların maliyetini onarımlar tamamlandıktan önce veya sonra değerlendirebilir.

Yerinde Elektriksel Test, Ölçüm ve Performans Değerlendirmesi

Elektrik mühendislerimiz, hasarlı elektrikli ekipmanın durumunu araştırmak için çeşitli testler yapabilir ve gerektiğinde daha özel testler yapmak için endüstri ortaklıkları kurabilir.

yorumlar kapalı